Pamiętniki z wakacji

DRAMAT nikomu nieznanej blogerki podróżniczej. Nie spędzi urodzin na zagranicznych wakacjach

Wakacje blogerki podróżniczej Rity zostały zrujnowane przez koronawirusa. To pierwszy raz, kiedy nie będzie obchodzić swoich urodzin na rajskiej wyspie lub w otoczeniu gór. Współczujecie?

Pandemia koronawirusa od wielu miesięcy daje się we znaki nie tylko przedsiębiorcom, celebrytom i „zwykłym” ludziom, ale także blogerom podróżniczym, którzy narzekają na brak możliwości podróżowania i pochwalenia się tym na Instagramie. Nie inaczej jest w przypadku nikomu nieznanej blogerki podróżniczej Rity, która pierwszy raz od kilku lat nie będzie obchodzić swoich urodzin na zagranicznym wyjeździe, o czym zdążyła już poinformować swoich „fanów” (?).

Blogerka ukrywająca się pod pseudonimem „Rita”od wielu lat nie obchodzi swoich urodzin w Polsce. Mogliśmy już zatem podziwiać m.in. jak pije wino na górskim szlaku (!), je pizzę na rajskiej wyspie w Hiszpanii, a także wspina się na punkty widokowe w Budapeszcie. Niestety, tym razem pandemia pokrzyżowała plany ambitnej blogerki i będzie musiała obchodzić swoje 33 urodziny we własnym domu w Warszawie. Przykre?

Tęsknię! Chcę wyjechać! Mam urodziny i siedzę w domu. Tragedia – narzeka.

Myślicie, że znajdzie się ktoś, kto umili czas Ricie w jej urodziny i nie będzie już musiała mierzyć się z takimi strasznymi trudnościami, jak siedzenie w domu w czasie pandemii?

______________________

PS Myślicie, że mogę pracować w Pudelku?

Redaktor Bezczelna
~ Rita

2 thoughts on “DRAMAT nikomu nieznanej blogerki podróżniczej. Nie spędzi urodzin na zagranicznych wakacjach”

 1. No naprawdę DRAMAT, spędzi urodziny w Polsce jak jakieś 95% Polaków, niesamowite
  ludziom się w doopach poprzewracało z dobrobytu
  ale cóż, w końcu trzeba się pochwalić na instagramie, a jak tu się chwalić urodzinami w mieszkaniu???
  W OGÓLE jej nie współczuję, widać, że nie ma prawdziwych problemów
  ja jestem samotnom madkom i zastanawiam siem codziennie, co do garka włożyć a nie dokat pojechać na własne urodziny… żenada

  😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.